Автоматизовані системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ)

   Підприємство виконує «під ключ» комплекс проектних робіт, поставку та монтаж обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, організовує проведення метрологічної атестації та здачі в експлуатацію системи комерційного обліку.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

ПРИЗНАЧЕННЯ СИСТЕМ

   Основне завдання створення АСКОЕ - отримання достовірної інформації про обсяги споживання, відпустки і генерації електроенергії і формування звітних даних відповідно до діючих правил «Оптового ринку електричної енергії України» і «Правилами користування електричною енергією».

ЗАГАЛЬНА СТРУКТУРА СИСТЕМИ

АСКУЕ дворівнева система, яка включає в себе вимірювальний рівень і рівень обробки, відображення і передачі даних.  

Взаимодействие между уровнями организуется:

К першому (вимірювальному) рівню відноситься:

           Вимірювальний рівень реалізується як локальне устаткування збору і обробки даних (ЛУЗОД). Деякі типові варіанти ЛОСОД підстанцій для отримання інформації наведені на рисунках.

      Варіант 1 дозволяє зчитувати облікову інформацію одночасно по GSM-мережі (GSM модем) і по інтерфейсу RS232. Застосовується в основному для системи АСКОЕ.

       

 

        Увеличить

Варіант 2 дозволяє зчитувати облікову інформацію по GSM-мережі (GSM-модем, GPRS-модем). Застосовується в основному для системи ЛОСОД.

 

Увеличить

Ко второму рівню відносяться:

В даний час в системі АСКОЕ підтримуються протоколи обміну з наступними пристроями обліку:

ОСНОВНІ ЗАДАЧИ

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ

Енергопостачальні підприємства, генеруючі компанії ВЕС суб'єкти ДП «Енергоринку»:

Промислове підприємство:

Більш детальна інформація про ВО «СКАТ АСОЕ» знаходиться в «Інструкція користувача» в файле.

АВТОРСЬКІ ПРАВА

   Авторські права на «СКАТ АСОЕ» зареєстровані, свідоцтво №15961 від 17.03.2006г., видане державним підприємством «Державний департамент інтелектуальної власності».

МЕТРОЛОГІЧНА АТЕСТАЦІЯ

   Обчислювальний компонент «СКАТ АСОЕ» пройшов метрологічну атестацію, свідоцтво №С8.270-2005 від 29.12.2005г., Видане державним підприємством "Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних и управляючих систем" (ДП "НДІ" СИСТЕМА").