Украина, г. Николаев, 54028, Космонавтов, 91 (0512) 58 06 20, 58-45-51

Авторизация

Пароль:

Регистрация Забыли пароль?

ОАСУ Енерго в СМИ

14.01.2010
Оперативний інформаційно-управляючий комплекс (ОІУК) АК “Київенерго”

Оперативний інформаційно-управляючий комплекс (ОІУК), покликаний оптимізувати роботу АК “Київенерго”, працює у будь-яких погодних умовах Києва. Про якість звязку, налагодженого між енергооб'єктами Деснянського та частини Дніпровського району в коментарі ІТ-ІМК розповів головний інженер компанії-розробника ТОВ “ОАСУ Енерго” Борис Бойченко.

Одним з основних завдань оперативного інформаційно-управляючий комплексу, з яким працюють спеціалісти АК “Київенерг”, є забезпечення миттєвої передачі даних про стан електромережі для оперативного усунення збоїв.

«В умовах непогоди обладнання комплексу працює нормально, витримує і снігові завали, і зливи. Деколи підводять канали зв'язку, що надає “Укртелеком”, - каже    Б. Бойченко. - Вони використовуються для оперативної передачі даних з енергооб'єктів до диспетчерського пункту та в разі дистанційних маніпуляцій — у зворотньому напрямі.

Чому ми обрали саме цей зв'язок? Передусім, через його економність. При установці обладнання була також ідея налаштувати радіозв'язок між диспетчерським пунктом і енергооб'єктами. Ми подали відповідну заявку до Нацкомісії з питань регулювання зв'язку, але там це питання вирішувалось настільки довго, що дозвіл на використання радіочастот ми отримали тоді, коли вже встигли налаштувати дротовий зв'язок”.

У перспективах удосконалення ОІУК, за словами Бориса Володимировича, можливий перехід на Wi-Fi-технології. Проте на сьогодні найбільш економним і реалістичним залишається зв'язок, наданий державним оператором. Навіть попри його синоптичну нестабільність.

Як повідомляв ІТ-ІМК, голова правління АК “Київенерго” Едуард Соколовський назвав суму, інвестовану компанією в ОІУК у розмірі 3,9 млн грн. До 2014 року аналогічними комплексами планують переозброїти усі диспетчерські пункти управління районів філіалу «Кабельні мережі».

 

Олена Опанасенко
журналіст порталу ІТ телекомунікацій
Інформаційного агентства "ІнтерМедіа консалтинг"

Новости компании

01.01.2020

Изменена политика лицензирования Программных Модулей и Программных Комплексов

С 2020 года ОАСУ Енерго изменяет наименования Програмных Комплексов, а ткаже ценообразование Прогр...

22.08.2019

ОИК АСДУ на Трансформаторной подстанции 150/35 кВ «Ольвия» для ВП Лиманского

     Завершены работы по внедрению системы телемеханики для ООО «Ве...

25.06.2019

ВП Лиманский ВЭС "Ольвия"

  Полным ходом идут работы по внеднению системы телемеханики, системы АСКУЭ, а также сис...

03.04.2019

Завершены работы по внедрению системы мониторинга ФЭС Суворово-2

  Завершены работы по внедрению системы мониторинга ФЭС Суворово-2 Измаильского...

06.12.2018

Этой осенью завершены работы по внедрению оперативно-информационных комплексов

Завершены работы по внедрению оперативно-информационных комплексов (ОИК) автоматизированной систем...