Украина, г. Николаев, 54028, Космонавтов, 91 (0512) 58 06 20, 58-45-51

Авторизация

Пароль:

Регистрация Забыли пароль?

ОАСУ Енерго в СМИ

14.01.2010
Оперативний інформаційно-управляючий комплекс (ОІУК) АК “Київенерго”

Оперативний інформаційно-управляючий комплекс (ОІУК), покликаний оптимізувати роботу АК “Київенерго”, працює у будь-яких погодних умовах Києва. Про якість звязку, налагодженого між енергооб'єктами Деснянського та частини Дніпровського району в коментарі ІТ-ІМК розповів головний інженер компанії-розробника ТОВ “ОАСУ Енерго” Борис Бойченко.

Одним з основних завдань оперативного інформаційно-управляючий комплексу, з яким працюють спеціалісти АК “Київенерг”, є забезпечення миттєвої передачі даних про стан електромережі для оперативного усунення збоїв.

«В умовах непогоди обладнання комплексу працює нормально, витримує і снігові завали, і зливи. Деколи підводять канали зв'язку, що надає “Укртелеком”, - каже    Б. Бойченко. - Вони використовуються для оперативної передачі даних з енергооб'єктів до диспетчерського пункту та в разі дистанційних маніпуляцій — у зворотньому напрямі.

Чому ми обрали саме цей зв'язок? Передусім, через його економність. При установці обладнання була також ідея налаштувати радіозв'язок між диспетчерським пунктом і енергооб'єктами. Ми подали відповідну заявку до Нацкомісії з питань регулювання зв'язку, але там це питання вирішувалось настільки довго, що дозвіл на використання радіочастот ми отримали тоді, коли вже встигли налаштувати дротовий зв'язок”.

У перспективах удосконалення ОІУК, за словами Бориса Володимировича, можливий перехід на Wi-Fi-технології. Проте на сьогодні найбільш економним і реалістичним залишається зв'язок, наданий державним оператором. Навіть попри його синоптичну нестабільність.

Як повідомляв ІТ-ІМК, голова правління АК “Київенерго” Едуард Соколовський назвав суму, інвестовану компанією в ОІУК у розмірі 3,9 млн грн. До 2014 року аналогічними комплексами планують переозброїти усі диспетчерські пункти управління районів філіалу «Кабельні мережі».

 

Олена Опанасенко
журналіст порталу ІТ телекомунікацій
Інформаційного агентства "ІнтерМедіа консалтинг"

Новости компании

06.12.2018

Этой осенью завершены работы по внедрению оперативно-информационных комплексов

Завершены работы по внедрению оперативно-информационных комплексов (ОИК) автоматизированной систем...

20.02.2018

Система отображение. Установка видеостены

Видеостена в Николаев Водоканал Видеостены - это экраны больших размеров, на которые выводится ед...

03.10.2017

Система мониторинга Трифановской СЭС

  Солнце и ничего лишнего : В селе Трифоновка Херсонской области запущена новая солн...

22.06.2017

Новий функціонал

Проведені випробування системи моніторінга та виявлення втрат у теплових мережах. ...

23.05.2017

Нова функціональність

Набазі реєстратора відключень "СКАТ РПЕ" розроблено масштабоване рішення, що дозволяє пров...